Osobiste

Pierwsze koty za płoty, czyli o prezentacji w Południku 18

7 września 2014
Południk 18 Gdańsk

W ostatni czwartek, 4 września o 19:00 w Południku 18 w Gdańsku, miałam swoją pierwsza publiczną prezentację o moich podróżach. Było fantastycznie!

DSCN1102

 

 

DSCN1103

Wypatrując widzów.

Wypatrując widzów.

Atmosfera była bardzo przyjazna. Wbrew moim obawom przyszło wiele osób. Nawet więcej niż się spodziewałam. Mimo 30 minutowego opóźnienia publiczność bardzo dopisała słuchała z zaciekawieniem i zadawała pytania. Nawet po 15 minutowej przerwie nikogo nie ubyło 🙂 Wzięłam to za komplement.

Opowiadając o Parku Khao Sok.

Opowiadając o Parku Khao Sok.

Słuchałam kilku opowieści o podróżach do tej pory. Skupiały się one raczej na relacjach z 2-3 tygodniowych podróży po danym kraju i każdym miejscu, w którym byli podróżnicy. W ciągu zaledwie dwóch godzin trudno by opowiadać o całym moim pobycie w Tajlandii i miejscach, które odwiedziłam. Moje prezentacja składała się z części turystycznej, gdzie opowiadałam o moich ulubionych miejscach w Tajlandii, czyli Parku Narodowym Khao Sok, Chiang Mai i tajskiej kuchni. Po przerwie skoncentrowałam się na Tajlandii od podszewki, takiej którą znałam z mojego centrum wszechświata, Tajach, imigrantach, uchodźcach.

Swoją droga zdałam sobie sprawę, że o wielu z tych rzeczy nie opowiadałam na blogu. Możecie więc spodziewać się w najbliższej przyszłości kilku wpisów na takie tematy.

Po całej prezentacji dostałam wiele pytań, ciepłych słów. Ponad to zaproszenie na kolejną prelekcję. Oczywiście poinformuję Was o dacie. Przykro mi, jeśli nie udało mi się porozmawiać z Wami wszystkimi, którzy byli na prezentacji. Zawsze możecie zadawać pytania tutaj na blogu lub pisać do mnie maile.

Szczególne podziękowania dla mojej przyjaciółki Kasi, która czuwała nad obsługa techniczna mojej prezentacji.

Szczególne podziękowania dla mojej przyjaciółki Kasi, która czuwała nad obsługa techniczna mojej prezentacji.

W najbliższym czasie zapraszam na TRAMPKI, Spotkanie Podróżujących Kobiet w Warszawie 27 września w Cafe 8 Stóp. Start  godzinie 10.00. Tym razem będę opowiadała o tym jak wyjechać do pracy do Chin. Szczegółowy program możecie zobaczyć tutaj. ZAPRASZAM!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.