Osobiste

Czy wierzyć wróżbitom, czyli 2 przepowiedziane wróżby o moim życiu.

6 lipca 2015

Z wykształcenia jestem inżynierem. Na studiach uczono mnie krytycznego myślenia, analizowania faktów, szukania dowodów. Nic nie pozostawało w sferze niedomowienia, przypuszczeń. Kazda teorie trzeba było poprzeć faktami. Jeśli fakty nie potwierdzały teorii to teoria była zła.
Nie wierze w magię, wahadełka, wróżby, czytane z gwiazd i numerologię. Nigdy nie poszłam do wróżki.
Jednak w moim życiu zdarzyło się 2 razy, że ktoś mi coś wywróżył.

1. Twoja siostra wyrusza w daleka podróż.

W 2011 na kilka dni przed moja przeprowadzka do Gruzji zadzwoniła moja siostra. Powiedziała:”Sioras, byłam u wróżki i przypowiedziala mi, że (….). Powiedziała mi też: Twoja siostra jedzie w daleką podróż i spotka tam miłość swojego życia.”
Jeszcze na mojej imprezie pożegnalnej piliśmy zdrowie za moja przyszłą miłość życia a moja mama modliła sie tylko, żeby to nie był Gruzin.
27 czerwca 2011 wsiadłam do marszrutki z Kutaisi do Akhaltsikhe, gdzie mieszkałam. I kogo tam poznałam? Clinta – obecnego narzeczonego.
Odwiedzali mnie liczni znajomi i pytali się czy wróżba się spełniła. Zupełnie o tym zapomniałam, ale widać coś było na rzeczy.Z bardziej naukowego spojrzenia, przeprowadzając się w nowe miejsce,  jest duże prawdopodobieństwo, że pozna się wiele nowych osób, ale czy miłość życia? I skąd tamta wróżka wiedziała, że moja siostra ma siostrę, która gdzieś wyjeżdża?

2. Jesteś nieszczęśliwa w swojej pracy, ale od września wszystko się zmieni.

W Centrum Parasoli w Chiang Mai podszedł do mnie nasz tajski przewodnik. Praktycznie w ogóle z nim wcześniej nie rozmawiałam. Popatrzył na mnie, zapytał o datę urodzenia i stwierdził: „Jesteś nieszczęśliwa w swojej pracy. Jesteś w tym dobra i robisz to już wiele lat, ale się wypalasz. Nie bój się, w przeciągu 2-3 miesięcy wszystko się zmieni. Zmienisz pracę i będziesz znów szczęśliwa. Już kiedyś podjęłaś taką decyzję, jak miałaś 21 lat.”
Jak to się ma do rzeczywistości? A no tak, że już kilka miesięcy temu wiedziałam, że we wrześniu będę podejmowała życiowe decyzje o przeprowadzce do innego kraju i zmianie pracy.
A te 21 lat? Studiowałam wtedy biotechnologię, kierunek dopasowany do mnie jak kulą w płot. Już nawet chciałam rzucać studia, ale zdecydowałam się je skończyć tylko z tytułem inżyniera. Wszyscy na około się dziwili, dlaczego kończę szybciej, dlaczego nie robię mgr. Tamta decyzja była wtedy dla meni bardzo ważna i koniec końców zaprowadziła mnie tu, gdzie teraz jestem.

 

Albo może po prostu sama sobie to wszystko tłumaczę?

 

 

Wierzyć czy nie wierzyć wróżbom?

 

Jakie są Wasze doświadczenia?

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply 3 alternatywne atrakcje turystyczne w Chiang Mai 16 lipca 2015 at 06:36

  […] Date: 10 Lipiec 2015 Author: life in 20 kg Category: Tajlandia Tags: alternatywne atrakcje, atrakcje turystyczne w Chiang Mai, Chiang Mai, co robić w Chiang Mai, co zobaczyć w Chiang Mai, Muzeum Art in Paradise Chiang Mai, Tajlandia, ziplining w Chiang Mai ← Czy wierzyć wróżbitom, czyli 2 przepowiedziane wróżby o moim życiu. […]

 • Reply www.WHATANNAWEARS.com 4 października 2015 at 21:43

  Hahaha Sioras widzisz jak Ci wróżka przepowiedziała :))))
  Love miss you!

 • Leave a Reply

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.